Jak postupovat v SVJ?

Pokud nikdo nechce být členem výboru SVJ a současní členové podle zákona nesmí být ve funkci déle než 5 let?

Nejlepší odpověď
Hlada

Chtělo by to vědět, proč to nikdo nechce dělat. Platíte málo nebo výbor čeká řešení vážných problémů? Jedním z řešení by bylo zvyšovat odměnu tak dlouho, až se dá výbor dohromady.

Další odpovědi
anonym

Potom je ještě možnost do nového výboru si členství vylosovat. Je to vždy o právech ale i o povinnostech.

anonym

Ocko nelze nutit jiné osoby to výboru, vždyť se tam ručí svým majetkem, takže los je bezpředmětný.