Jak postupovat v android mobilu v programu androzip na rozbaleni souboru s příponou např.rar ?

Potřebuji přesný postup,jak rozbalit a nainstalovat soubory rar nebo zip v programu androzip v androidu.Nemám žádnou zkušenost s tímto,můžete poradit přesný postup co dělat aby vše proběhlo jak má ?

Odpovědi
anonym

takze zaprve terminologie: RAR A ZIP se neinstaluji, ale rozbaluji … jsou to totiz archivy obsahujici neurcite mnozstvi jinyh souboru neurciteho typu (obrazky, mp3jky, nebo i jine archivy). AndroZip funguje jako pruzkumnik souboru takze jednoduse doklikas na misto (slozku) ve ktere se nejaky zip nebo rar nachazi a klepnes na nej (dlouze, chvili drz prst) a pak vyber extract (rozbalit) obsah baliku se rozbali do slozky stejne pojmenovane, hotovo … to je vse. Nejake otazky ?