Anizbor

Jak postupovat u nezdaru při tisku?

Omlouvám se, už jsem se jednou ptala, ale stav je stejný.
Když dám příkaz tisk, tak se mi na pozadí ukáže stránka z One Note a tisknout nelze. Už jsem dala jako výchozí program tisk, jak jste mi radili, ale tisknou nemohu stále, pořád se ukáže zaaa stránkou, nebo obrázkem, který bych ráda vytiskla str. One Note- Notebook mi funguje i tiskárna, lze skenovat i kopírovat, ale tisknout z notebooku nejde, prosím o radu.Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
led

V nastavení si nastavte vašu tlačiareň ako hlavnú.
Po príkaze na tlač si v ponuke tlačiarní overte, kam sa vám súbor odosiela.