Jak postupovat? Přítelkyně bydlí v obecní prvorepublikové bytové vile se zahradou.

Byty jsou tam velmi pěkné,1.kat. čtyřpokojové s lodžiemi a terasami.Jednalo se vždy o klidný udržovaný dům,o který nájemníci dbali.Před několika týdny se nastěhovala nová rodina,která naprosto znehodnocuje kvalitu bydlení v tomto domě.Mladá samoživitelka se čtyřmi dětmi ve věku 2–9 let a její mladý nový partner a tři psi.Děti se po bytě pohybují zásadně s řevem,během a dupáním,tak,že se ostatním nájemcům houpou lustry.Okolí domu se podobá smetišti,okolí popelnic už smetištěm je.Děti běhají kolem domu bez dozoru,bosé.Nedávno jedno z nich poslala matka po domě půjčit si 100kč,společné prostory-špína,darmo mluvit.Domluvy po dobrém i láteření nepomáhá.Co dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině si stěžovat u majitele, v tomto případě na obci. Jiné rozumné řešení asi neni.

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s Drapem. A také si myslím, že tam třeba dlouho nevydrží. Doufejte, že nebudou platit řádně nájemné a majitel je brzy vystěhuje.