Bičiště

Jak postupovat při reinstalaci Open Office?

Mám nainstalované Open Office 4.0.1.Stáhl jsem si k instalaci vyšší verzi 4.1.3. Když otevřu instalační balíček, naskočí toto: Verzi v určené složce není možné aktualizovat. Nevím, do jaké složky mám instalci směrovat. Nebo je nutné již nainstalovanou funkční verzi 4.0.1 před instalcí té nové tu 4.0.1 odinstalovat? Mám obavu, abych nakonec odinstalací o tu funkční 4.0.1. nepřišel. A polepším si vůbec?

Nejlepší odpověď
dr.luha

Funkční je určitě i nová verze, takže odinstalací nic nehrozí. Doporučuji však Libre Office. Je velmi podobná, ale je lepší a má také další funkce – úplná editace PDF souborů, editace a uložení webové stránky včetně obrázků.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Dr.Luhou:
Klidně můžete starou verzi odinstalovat.

LibreOffice je novější fork OpenOffice,
v mnohém mi přijde lepší než OOo.
Minimálně se o něco rychleji spouští.

Bičiště

Díky za typ – Libre Office. Už jej mám nainstalován, šlo to hladce a jsem mile překvapen ! (Taky doporučuji)
S Open Office se loučím.
Bičiště