Arry

Jak postupovat při poškození pozemku?

Dobrý den. Těžaři lesa si na mém pozemku (pole a louka) udělali skládku dřeva a klestí aniž by se mě zeptali a ted je část odvezená a část ne a je tam po nich nepořádek a poškozený pozemek.Co mám dělat když nereagují na nápravu?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nereagují, nezbývá než podat trestní oznámení a nápravy se domáhat u soudu.

Další odpovědi
cukrar

Zdokumentovat, vyzvat je písemně k nápravě, stanovit lhůtu na uvedení do předešlého, nebo obvyklého stavu. Poté pak žaloba.

elkon

Stěžovat si u nadřízeného orgánu a pohrozit soudem.