Jak postupovat při nákupu auta na náhradni dily?

Chci se zeptat jak postupovat, poud chci koupit auto na nahradni dily. Jestli se s prodejcem domluvit, aby to odhlasil s tim ze auto nebude pouzivat a ze si ho necha na dily a pak mi ho proda. A nebo zda ho koupit, prihlasit na sebe a pak nasledne podat prohlaseni o zaniku,…

Nejlepší odpověď
Pantata

Jen ho nechejte aby auto odhlásil on-jen by jste cpali další peníze za přepis a zbytečně

Další odpovědi
cukrar

Musí prodejce vyřadit vozidlo na „zánik využití“ vozidla dle zákona 56/2001 §13 a pak Vám prodá již vyřazené něco. Nikde se nesmí uvádět " náhradní díly"
Podrobosti a formuláře zdarma na ICQ 55180641