Jak postupovat,kdyz mate pravdepodobne vir?

Kam zajit atd. popripade kam odnest apod.dekuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Kdybych netušila na co se asi ptáte,tak Vás s ním pošlu k lékaři..:-D

Další odpovědi
anonym

pravdepodobne ? nebo urcite ? … totiz je dobre alespon nechat pocitac prolitnout antivirovym programem a strachovat se az pokud neco opravdu najde 🙂 … pokud se pocitac proste jen chova „divne“ nemusi byt jeste zavirovany 🙂

antivirovy program zdarma muzete stahnout a vyzkouset treba tady: ClamAV https://www.cla­mav.net … narozdíl od jiných tento vás nebude otravovat každý měsíc s tím, že byste si měli předplatit nějakou jeho doplňkovou službu, je zdarma v kompletní podobě.

anonym

Dobrý je prg. – Avast!Antivirus

anonym

Dobrý snad, ale dobrých je spousta … avast vás nikdy vás nepřestane otravovat s tím že byste si měl koupit jeho placenou verzi, dělá to téměř při každé aktualizaci. Avast je takový zvláštní zástupce freewaru, zdarma sice je, ale nepřestane vás otravovat dokud nezaplatíte 😁