simonka

Jak postupovat?

Bývalý přítel mi sehnal podnájem přes RK, kde nechal na mé jméno + r.č. a další nacionále sepsat nájemní smlouvu, kterou začal platit aniž by mne informoval, dozvěděla jsem se to náhodou cca po 1 roce, nyní na mne požaduje exekučně vše proplatit. Smlouvu jsem v RK nepodepsala prý je tam jeho podpis jako náhradník. Může si vůec RK dovolit sepsat takovou smlouvu na někoho jiného s jiným
podpisem? Vznikla škoda cca 180tisíc, kterou chce bývalý přítel po mě zaplatit. Je vydána exekuce na kterou jsem se do tří dnů odvolala, co dělat dál? Děkuji

Odpovědi
ReHu

Jak je to s podpisem? Přece podpis na smlouvě v té RK nemůže souhlasit.
A také, lze prokázat, že to platil on? A platil to protože musel, nebo chtěl?
Máte mezi sebou nějakou písemnou smlouvu?

Doporučuji DaS.
http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm