Jak postupovat?

Dobrý den.
Rozvedla jsem se s manželem. Před rozvodem ani po něm však nedošlo k vypořádání společného jmění manželů dohodu jsme nestihli podepsat, protože asi 2 měsíce po nabytí právní moci zemřel.Exmanžel si ještě v době rozvodu vzal několik ůvěrů a to bez mého vědomí.
Nyní po mně notářka vyřizující dědictví požaduje dohodu o vypořádání SJM, včetně vyřízení finančních
pohledávek.
Kamila

Odpovědi
člověk

MŮŽE VÁM V TOM POMOCI SVĚDEK USTNÍ DOHODY,KTERÝ PODPISEM POTVRDÍ I DATUM,KDY JSTE TOTO USTNĚ PROJEDNÁVALI,A VĚ­ŘÍM,ŽE JSTE TO PROHOVOŘILI Z MANŽELEM,BĚHEM ROZLUKY.