Ocko0001

Jak postavit plavidlo?

Ahoj,chtěl bych se zeptat jak mám postavit plavidlo které není poháněno motorem je na to nějáké speciální dřevo aby do něho nenatekla voda? díky moc
Doplňuji:
Plavidlo pro 1–2 osoby a hlavně aby se nepotopilo a na přehradu bašku http://www.bas­kohratky.cz/

Odpovědi
chudst

Jeste nam to upresnete. Kolikati posadkove plavidlo, jak moc profesionalni, apod. Nedoporucuji treba sjizdet reku na vlastnorucne postavenem plavidle, pokud si jeho bezpecnosti nejste absolutne jist. Naproti tomu si celkem s klidem muzete postavit na nejake jezero vas vor ( http://bushcr­aft.cz/tipy-a-triky/jak-postavit-vor/ ). Lodku indianskeho typu u nas nevyrobite – nemame tak silne kmeny a kdyz uz, tak pokud nahodou povoli stat jejich pokaceni, bude vas to stat hrozne penize.

edit: tak to v tom pripade vor, je to nejjednodussi a nejlacinejsi a nejpohodlnejsi a nejrychlejsi.

Drap

Otázka je poměrně nepřesná. Plavidlo jde sestrojit téměř z jakéhokoli dřeva. Vyplývá to z té zkušenosti , že převážná většina dřev plave.

hanulka11

mohl bys udělat jako základnu třeba silný polystyren , hodně dělají třeba základnu i z PET lahví , hlavně něco co dobře udrží plavidlo na hladině co nejdýl a něco opravdu legračního, origoš, mám ráda takové srandahrátky

zde se podívej na fotky , klikej si a uvidíš víc nápadů

http://www.tu­ristika.cz/fo­to/454693/splu­ti-desne-na-atraktivnich-plavidlech

robosobo

ta stará dřevěná vana a máš to bez motoru když doprostřed přiúpevníš tyč a na ní povlak z peřiny