Zrzek

Jak poslouchat hudbu nahlas bez mobilu?

Zdravím guys
Rozbil se mi mobil, a s klukama chceme poslouchat hudbu…
Jak to udělat ?

Nejlepší odpověď
Alesh

guys, zazpívejte si… Když jsem šel z hradišťá…

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to chce kazeťák, kotoučák je z módy …

Drap

Jít třeba na koncert.

nyjono

To máš mobil jen ty?
Buď můžete používat mobil některého jiného kluka nebo kup reproduktor, do kterého lze vložit flash disk s písníčkami.

Brblal

Já mám mp3 přehrávač, dále mám minidisk, a k nim sluchátka Koss Porta PRO, hraje to obojí pěkně hlasitě.
Kdyby mi sem přišli kamarádi a chtěl bych poslouchat hlasitou hudbu, zapnul bych velký zesilovač a 3 pásmové velké reprosoustavy, ale to už je drsný…

Dalši možnost by byla, že bych použil malý vysílač na CCIR (transmitter) a naladil ho někam mezi 107 – 108 MHz, a každý by to mohl poslouchat na svém mobilu s rádiem a svýma sluchátkama, pokud by si tam naladil stejnou frekvenci (např. 107.5) na které bych já vysílal. Dosah vysílání je jen po místnosti, vysílač má malý výkon a vysílá ve stereu.

isteron

Cez počítač. Niektoré rozhlasy majú internetové rozhlasové vysielanie