kamuska

jak poslat zprávu?

Moc prosím, potřebovala bych si něco rozeslat. Nevíte, jak to pošlu co nejvíce lidem? děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Máš hned několik možností:
Pomocí České pošty
Tiskem pomocí novin, deníků
Obraz pomocí některé TV
Cokoliv pomocí internetu
Možná ještě další
😁

Další odpovědi
SeptikB

Jelikož jsi to neupřesnila ani teď, zde je výpis téměř všech možností podle toho, jaký druh kontaktu máš na konkrétní lidi:

Adresa trvalého bydliště – forma: dopis; požadavky: Česká pošta.

E-mailová adresa – forma: elektronická zpráva; požadavky: připojení k internetu, vlastí e-mailová schránka.

IRC – forma: elektronická zpráva; požadavky: připojení k internetu, nainstalovaný IRC klient, vlastní IRC účet

Telefonní číslo – forma: SMS zpráva; požadavky: mobilní telefon, vlastní telefonní číslo.

Jelikož je tato odpověď v kategorii „Počítače a internet – Sítě“, rozvedu adekvátní způsoby:

Elektronická zpráva – do políčka „komu“ napíšeš všechny adresy adresátů oddělené čárkou

IRC – pomocí Ctrl+C a Ctrl+V zkopíruješ jednu zprávu do každého okna konverzace a odešleš NEBO založíš konferenci s adresáty (nelze všude) a odešleš jen jednou.

SMS – lze odeslat i přes internet, jednotlivé „SMS brány“ lze nalézt na webových stránkách jednotlivých operátorů (T-Mobile, O2, Vodafone) NEBO lze stáhnout odesílací program (uživatelsky náročnější).

Syd

Ptala ses už předevčírem. Odpověď je pořád stejná.
Na emailu můžeš psát kolik chceš (nějaký omezení tam asi bude, ale tipuju tak kolem stovky) příjemců, prostě je napiš do pole Komu a odděl čárkama (prvni@clovek.cz, druhej@clovek.cz…). Obdobně se to dělá na fb (příjemce musíš mít v přátelích)

LaDy MuSiC

A myslíš email, nebo SMS ???

quentos

jestli máš v mailu adresář, stačí je všechny naflákat do políčka „komu (to)“. Jednotlivé adresy oddělit čárkou a mezerou

Děda Louda

Zadej si inzerci do tisku, rozhlasu, televize, na plakáty, bilboardy, vozy veřejné dopravy…

RomanP

pomocí Microsoft Office Word a tam vytvoř hromadnou korespondenci.
Jak na to nalezneš zde
http://jnp.zi­ve.cz/hromadna-korespondence-ve-wordu

kamuska

To je jedno v čem, klidně i v mejlu, na fb.. le jak?