kvik33

Jak poslat video na e-mail,když má víc než maximální limit pro přílohy? (Limit: 25 MB)(Velikost: 1,19 GB)

Jak poslat video na e-mail,když má víc než maximální limit pro přílohy(Limit:25MB)(Ve­likost:1,19GB)?

Dobrý den,natočil jsem si pěkné video,a potřebuji ho dostat do e-mailu.To video má 1,19GB a maximální limit pro přílohy je (u G-mailu)25MB.Co mi doporučíte?

Nejlepší odpověď
Edison

Leteckaposta.cz, ulozto.cz, zasilkovna.cz a podobně. Nebo si zřídit oučet na YT, nahrát tam a nesdílet, nechat soukromé a poslat link a heslo.

Další odpovědi
Arne1

Pokud budeš odesílat z Gmailu, tak klidně odešli. Větší přílohy se automaticky uloží na Google disk a příjemce dostane odkaz pro stažení. Je to jednoduché a funguje to.
Pokud Gmail nemáš (a to bych se dost divil, dnes má skoro každý smartphone s Androidem) tak použij zmiňované servery Uschovna nebo Leteckaposta.

elkon

Co třeba tohle, http://www.us­chovna.cz/, funguje super.