soptic

jak poslat text na mobil pod jinym cislem

Nejlepší odpověď
Lucijej

pořiď si novou předplacenou kartu nebo zprávu odešli z internetové sms brány

Další odpovědi
Bedy

Můžete použít jednu z mnoha internetových SMS bran. Zkuste například esemes.cz.

Pokud chcete skrýt reklamy z internetových stránek, nainstalujte si AdBlock. Používáte-li Internet Exlorer 9 nebo 10, tak ten AdBlock v sobě vestavěný má, stačí si jen doinstalovat filtry.

Více o blokování reklam na interentu zde: http://adbloc­k.dajbych.net/
Doplňuji:
Ono na tom esemes.cz je opravdu dost reklam, ruší to a zbytečně to prodlužuje načítání tý stránky.