Kaja97

Jak poslat SMS na Slovensko?

Potřebuju poslat SMS z ČR na Slovensko. Musím mít aktivní roaming? A kolik mě to bude stát, když mám Vodafone???
A když budu posílat SMS člověku SK tlf číslem, kterej je v ČR, budu platit běžnou cenu SMS??

Nejlepší odpověď
Vodafone

Hezký den, roaming mít aktivní pro většinu zemí nemusíte. Obecně je však roaming to, že se vy nacházíte v cizině a využíváte služby v zahraničí.
Když budete v ČR a budete psát někomu se zahraničním číslem, stojí jedna SMS 2,52 Kč. Pokud budete psát zákazníkovi s českým číslem, který je právě v zahraničí, nic se pro vás nemění a za SMS platíte podle svého tarifu.
Ondra, Péče o zákazníky

Další odpovědi
anonym

Co takhle použít aplikaci https://code.go­ogle.com/p/es­mska/, je v Cz, má i Slovenské operátora a máš to zadarmo. Taky můžeš použít SMS bránu na netu http://www.smsweb­.tym.sk/

autacek

Roaming nepotřebuješ, cena za odeslání sms je zpravidla stejná jako cena za sms tuzemskou. Zpráva už si člověka najde kdekoli když je přihlášen k síti, ať již v domácí síti, nebo je v zahraničí.

Funna

add 1 – roaming potřebuje ten, kdo opustí hranice státu, kde má „domov“ telefon…pokud budeš posílat SMS z ČR, pošleš ji úplně normálně, jako jakoukoliv jinou…cena je do 3 korun, podle tvého tarifu…
add 2 – je úplně jedno, kde se telefon nachází…pokud pošleš slovákovi SMS, když on bude v SR, nebo v ČR, nebo třeba v Americe…ty platíš úplně stejně…rozdíl v ceně podle toho v jakém se nalézá státu zaplatí příjemce…proč bys ty měl platit jinou sazbu? copak když voláš čechovi, o kterém ani nevíš, že je v zahraničí zaplatíš víc, než když by byl právě v ČR?…