tomáš007

Jak poslat písničky přes bluetoot na mobilu ZTE Blade?

Odpovědi
anonym

Pro manipulaci se soubory je dobré mít na Androidu nějaký file manager. Například tento je dobrý:
http://market­.android.com/de­tails?id=xcxin­.filexpert
Nejdřív se ujisti, že ten mobil na který soubory (písničky) chceš poslat má zapnutý bluetooth a že má zapnutou „viditelnost“, to znamená, že ho ostatní mobily uvidí a naleznou.
V tom souborovém manageru si najdi adresář s písničkami a na ty které chceš poslat dlouze klikni a vyber „send“ (nebo „poslat“ pokud je to česky). Nyní vybrat z menu „bluetooth“ a potvrdíš jeho aktivaci. Pak už se jen ukáže seznam dostupných přístrojů (mobilů) v okolí se zapnutým bluetooth a ty vybereš ten, na který to chceš poslat. To je vše.