eplilochs

jak poslat penize pres western union ?

ze zahranici aby prisli v cr na bankovni ucet ? lze to take pres formular na poste v zahranici ? a jaky by byl poplatek diky kdo by vedel …

Odpovědi
Pepa25

Záleží z které země (tzn. v které měně), ale z principu to jde poslat na účet. Obecně je ale Western Union poměrně drahý.
Orientační cenu si zjistíš na jejich stránkách www.westernuni­on.com Nahoře si vyber zemi a pak dáš Estimate price nebo podobně v příslušném jazyku.
(nebo ještě napiš, z které země).
Doplňuji:
mowla: Pokud neposílají na účet, proč na svém webu http://www.wes­ternunion.co.uk/gb/Ho­me.page mají na výběr mají na výběr „Delivery method“ – Cash x „To a bank account“ ? 😉
Dovolím si pořád tvrdit, že záleží na zemi a do ČR peníze na účet poslat lze.

anonym

WU neposílá peníze na bankovní účet (s výjimkou placení služeb některým společnostem).
Takže si je můžeš vybrat jen na pobočce WU, v hotovosti, v CZK.
Doplňuji:
Pepa25 – vycházím z info české ´větve´ WU – http://www.in­tercash.cz/nej­castejsi-dotazy.asp ve FAQ.

NikkiHeat

Nejlepší je jít do směnárny…ty lepší to běžně dělají.