MichaelBMC

Jak poslat z mobilu mail s větší přílohou?

Chci poslat maila z mobilu s prilohou vetsi nez 5MB. Na jednom mobilu mi to jde a na druhém ne napise mi to ze velikost přílohy je velka i když přehodím simku kvůli rychlejšímu netu.. Oba mobily jsou od HUAWEI

Nejlepší odpověď
Arne1

SIMka na to nemůže mít žádný vliv. 🙂

Je stejný poštovní server přes který to posíláš ?
A ten soubor co je „větší jak 5MB“ je shodný ? Ono totiž 5MB bude tak kolem 7–8 MB ve skutečnosti a může se stát že narazíš na limit.
Osobně bych raději zkusil nějakou alternativu – zkus servery Leteckaposta nebo Uschovna.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nechce to nastavit velikost přílohy? některý mobily to dělaly …

MichaelBMC

poštovní server mám nastavený stejný. ten soubor je shodný. právě že na jednom mobilu můžu posílat přílohy klidně aj 30 MB ale u toho druhého víc jak 5MB nemůžu

Arne1

A program pro práci s poštou na těch mobilech je stejný ? Můžou to být nějaké firemní programy a každý se může chovat jinak