ferenc

Jak poslat mail, aby se nezjistilo ani podle IP, odkud byl poslán?

Potřebuji poslat anonymní mail.

Nejlepší odpověď
gecco

K zachování aspoň jakés-takés ´netové´ anonymity je potřeba něco vědět/umět…
😉
Takže tě – jen tak, varuju před pácháním trestné činnosti…
😁

Další odpovědi
ptáč

Pošli mě anonymní mail ze svého mailu sem: http://10minu­temail.com/10Mi­nuteMail/index­.html počkej až dojde a pak zprávu přepošli Forward, přeposlat.

Mail Google je taky anonymní, protože má svoje IP. Tak do toho.

led

Blahoslavená naivita.
Kto vie a chce, zdroj tj vasu adresu zistí. V praxi sa používa rôzny spôsob presmerovávania cez množstvo IP, tzv anonymizéry, tj programy ktoré pre váš email „skryjú zdrojovú adresu“ s množstvom presmerovaním po celosvetovej internetovej sieti.

arygnoc

budete sa diviť, i keď to pošlete cez čokoľvek, anonymita na sieti neexistuje.

😉

no a samotná myšlienka nejakého anonymu (vyhrážanie sa, udávanie, ohováranie, …) nikdy nesvedčilo nič dobrého o charaktere anonyma.

😉

anonym

Ano jde,ale uvádět to sem nebudu.

bolak

Jsou anonymizéry, existuje 10 minutový mejl jak už tu bylo zmiňováno, a taky existuje prohlížeč Tor.

ptáč

Poslání an. meilu je trestné? A co množství spamů od různých společností, ti se tím řídí? Proč by někdo nemohl poslat anonymní mejl, když mu to vyhovuje? To už v zásadě ismů nesmí dělat nic?

gecco

Ááále – houbeles – kvůli nevyžádané obchodní nabídce nikdo nikoho stíhat nebude…
😉
Vím ale já, k čemu někdo má potřebu posílat „anonymní mail“?
Tak jsem jej varoval…
😉
Koneckonců – ať si dělá, co chce…
😉