Meropa

Jak poslat email na mobil?

Potřebuji nějak pochopitelně poradit jak poslat email na mobil (t-mobile), zkoušela jsem vyhledat googlem ale nějak jsem to nepochopila.
Mohl by mi někdo prosím poradit jak?
Doplňuji:
Doplňuji že z PC na mobil.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na mobilu musíte mít nastaveny pop3 a SMTP servery na Vašeho poskytovatele emailu.

Zákaznická linka operátora nebo technická podpora emailu Vám určitě ráda pomůže
Doplňuji:
Z PC na mobil jsou SMS brány na webových stránkách operátorů

Další odpovědi
www

Jsou 2 možnosti.
Adresát má třeba na Seznamu mailovou schránku, pošleš to tam a jemu přijde upozornění na mobil.
Nebo má adresát od operátora zřízený mail přímo v mobilu, pak mu přijde rovnou na mobil. (Př. u mne: xy@vodafonemail.cz)

juie

1.www.tmobile.cz
2.poslat sms/mms (uplně nahoře)
3.napíšete a odešlete
POZOR JDE TO ALE POUZE Z TMOBILU DO T-MOBILU