souhv2zd9

Jak poslat do psychiatrické nemocnice tajnou kontrolu?

V těchto nemocnicích se nesmí natáčet ani fotit.Pokud dám podnět na prošetření orgánům,(krajský úřad)tak to nebude kontrola ale přátelská hláška že přijdou na kontrolu.Nějaký detektiv nebo novinář přetvařován že má psych.problémy a udělá vyhodnocení,po­radíte někdo?zkušenosti? Jedná se o zanedbání péče a nehumálním jednání k pacientům,psychic­.týrání,nadřa­zegnost a další hnusy..

Odpovědi
ivzez

Máte-li pro svá tvrzení nějaké podklady,
zkuste lékařskou komoru a zdravotní pojišťovny.

Mc Merkurion

… nevím o tom, že by se v těchto nemocnicích nesmělo natáčet ani fotit, je tam trošku jinší režim, i kouření maj povolený …

Dochy

McMerkurion ad. natáčení: – Je to dost možné… Zpravidla nikdo netouží po tom aby ven unikly záběry z toho jak je úplně mimo

Mc Merkurion

… vypadá to jako možné, ale realita je jiná …