Martina44

Jak poslat balíček na dobírku? …vůbec si s tím nevím rady, děkuji za každou pomoc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

  1. příjdeš na poštu

2)Vezmeš si poštovní dobírkovou poukázku a podací lístek

  1. Poštovní dobírková poukázka je buď A nebo C

A peníze ti příjdou na účet v bance
C peníze ti příjdou na složenku a musíš znovu klusat na poštu se složenkou a občanským průkazem

  1. Vyplníš podací lístek
  2. Strčíš balíček do okénka a zdůrazníš že to chceš poslat na dobírku (občas jsou pošťačky „méně“ chápavé.)
  3. Zaplatíš

7)Odejdeš a čekáš až si to adresát převezme a přijdou ti peníze na účet nebo na složneku – tu najdeš v kaslíku.

Další odpovědi
tom004

Balíček zabal. Napiš komu (vpravo dole), kdo (vlevo nahoře). Dojdi na poštu, požádej o dobírkovou poukázku. typ A, vyplň a pošli.