staclu

Jak posilovat břišní a prsní svaly?

Zdravím, ztlousnout nemůžu ikdyž žeru jako prase a nechci vypadat jako kostra tak bych chtěl vědět jak posilovat abych prostě nebyl jen kostra. A jak dlouho by to tak mohlo trvat? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Ruce a nohy mám sliné dost.

Odpovědi
MonkeyKing

Kliky a sklapovačky – vypadá to jednoduše, ale v jednoduchosti je síla

belkvl

prihodis si akorad peknou disbalanci jestli budes jen todle cvicit… jinak cvicit cely telo a smer posilka.....
ze zacatku kruhac na vzpevneni a vzpevneni stredu a pak objemovy trenink…
Doplňuji:
prijemnou cestu ke hrbu ti preju :)