Honza737

Jak posilovat?

Je mi 14 měřím okolo 168 cm a vážím kolem 55 kg. Jsem hubený a strašně moc bych chtěl posilovat, ale mojí kamarádi mi říkají, že to nezvládnu a tak podobně… a přitom oni celý dny jsou na počítači a hrajou hry. Co mám dělat, abych mohl začít posilovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Začít se aktivně hýbat. Jakýmkoli způsobem. Vše bude v tvém věku tělo posilovat.

Další odpovědi
yuko

Co se tak vykaslat na tzv. kamarady, kteri prosedi cele dny u pocitace a najit si kamarady, se kterymi si normalne zahrajes fotbal. Muzes chodit plavat, behat, delat kliky, lehy-sedy zvladnes doma a pritom muzes poslouchat svoje oblibene pisnicky. Kde je napsano, ze musis zvedat cinky? Az pak s temi pocitacovymi kamarady pujdes nekdy na bazen, uvidis ten rozdil. Oni se zadychaji po 100 m kraula na rozdil od Tebe.

Pavelll

Jednoduše, oslovit zkušenějšího kamaráda a jít začít cvičit. Jestli někdo říká, že na to nemáš, tak ho ignoruj :)