Jak posílit trávení?

Jím vše zeleninu ovoce maso.Ale mám zapáchající větry!I vlákninu jsem zkoušel-poraďte prosím.M

Nejlepší odpověď
pusinka50

Chlorella je dobrá, ale drahá. Kupte si v lékárně lactobacily s 5–10 miliony baktérií, čím více těchto „zdravých“ bakterií, tím lépe. Osvědčená firma GS prodává lactobacily, které nejen uzdraví mikrofloru ve střevě, ale bakterie se za čas začnou ve střevě tvořit sami, takže už není potřeba kupovat další. Na 45 dní stojí něco přes 300 Kč, ale vyplatí se. Od firmy GS je to osobně vyzkoušeno mojí známou, která měla letité problémy s četnými průjmy a zapáchající stolicí a větry po ozařování vnitřku, ale po asi 3 týdnech užívání GS tablet se zcela minimalizovala stolice a zápach zmizel. Doporučuji užívat tak 3 měsíce, čili 2 balení.
Taky je dobrý sirup z aloe, 500 ml za 130 Kč, taky upravuje střevní mikrofloru, užívají se 2–3 lžíce denně, lahev vystačí tak na 3 týdny. je třeba rozlišit sirupy od různých firem, některé jsou téměř přírodní, ale v některých jsou ztužovadla, chemické aroma, různé chemické příchutě, ty bych nekupovala

Další odpovědi
Dodopolasek

Mně pomohlo až tohle: http://chlorella-spirulina.euweb.cz/

Vyřešilo to i několik dalších problémů třeba i s cholesterolem a nadváhou. Přitom obyčejná věc přírodního charakteru. Ale údajně je to o tom vyčistit střeva, zlepšit mikroflóru a pohyb střev.

Zdroj: http://chlorella-spirulina.euweb.cz/