paul1

Jak poruším autorské právo, když dám při překopírování názvu nějakého webu nad tuto kopii názvu – odkaz na?

Jak, nebo čím poruším autorské práva, když dám při překopírování názvu nějakého webu nad tuto kopii názvu – odkaz na?
Příklad: odkaz na:
www.název webu. cz
a toto přepošlu kamarádovi

Nejlepší odpověď
gecco

Když něco pošleš kamarádovi (a nebudeš to vydávat za své dílo) nijak autorské právo neporušíš – nemusíš ani dávat odkaz…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Na odkazování stojí celý internet. Nijak tím zákon neporušuješ.