Malvína

Jak pořídit záznam (video) displaye mobilního telefonu?

Dobrý den. Zajímá mě informace, jak jde pořídit nahrávání displaye mobilního telefonu během jeho používání? Občas mám problém, že někdo známý chce s něčím poradit a postup tedy musím zdlouhavě vypisovat, což mnohdy není tak přesné, jako kdyby zhlédl video. Tuto funkci nemohu nijak najít. Přátelé mi dávali návody, ale vzhledem k tomu, že mají jiný telefon, nefungují.
Jde to nějak v nastavení, či je potřeba aplikace?
Vlastním telefon Xiaomi Redmi Note 4.
Děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
Professional

Xiaomi mobily vlastní aplikaci „Nahrávání obrazovky“. Najdeš ji v předpřipravené složce „Nástroje“, pokud jsi ji dříve nějak neupravovala. Jinak ji můžeš najít takto: Nastavení – Nainstalované aplikace – Nahrávání obrazovky (to je ta aplikace). Při otevření klikni na malou ikonku vpravo dole. Tím se ti přidá na pozadí pomůcka, kterou začneš nahrávat. Po skončení nahrávání se ti video automaticky uloží do mobilu a ty ho pak můžeš někomu poslat. Dále je možné stáhnout nějakou nahrávací aplikaci v Obchodu Play, např. Mobizen, Du Recorder… To se mi ale zdá zbytečné, když to lze tím prvním způsobem. Pokud bys potřebovala s něčím poradit, neváhej mě kontaktovat na můj mail (p0dsk4lsky@gmail.com). Sám mám Xiaomi model.

Malvína

Professionale, patří Ti veliké DÍKY! Opravdu jsem funkci našla v předpřipravené složce. Mobil mám celkem nový a zdaleka jsem si vše do detailu neprošla. Ještě jednou moc děkuji