Avatar uživatele
Malvína

Jak pořídit záznam (video) displaye mobilního telefonu?

Dobrý den. Zajímá mě informace, jak jde pořídit nahrávání displaye mobilního telefonu během jeho používání? Občas mám problém, že někdo známý chce s něčím poradit a postup tedy musím zdlouhavě vypisovat, což mnohdy není tak přesné, jako kdyby zhlédl video. Tuto funkci nemohu nijak najít. Přátelé mi dávali návody, ale vzhledem k tomu, že mají jiný telefon, nefungují.
Jde to nějak v nastavení, či je potřeba aplikace?
Vlastním telefon Xiaomi Redmi Note 4.
Děkuji za případné odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Karolajn, Barba-kan, Viktorie II. před 2141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Professional

Odpoveď byla označena jako užitečná

Xiaomi mobily vlastní aplikaci „Nahrávání obrazovky“. Najdeš ji v předpřipravené složce „Nástroje“, pokud jsi ji dříve nějak neupravovala. Jinak ji můžeš najít takto: Nastavení – Nainstalované aplikace – Nahrávání obrazovky (to je ta aplikace). Při otevření klikni na malou ikonku vpravo dole. Tím se ti přidá na pozadí pomůcka, kterou začneš nahrávat. Po skončení nahrávání se ti video automaticky uloží do mobilu a ty ho pak můžeš někomu poslat. Dále je možné stáhnout nějakou nahrávací aplikaci v Obchodu Play, např. Mobizen, Du Recorder… To se mi ale zdá zbytečné, když to lze tím prvním způsobem. Pokud bys potřebovala s něčím poradit, neváhej mě kontaktovat na můj mail (p0dsk4lsky@gmail.com). Sám mám Xiaomi model.

Upravil/a: Professional

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Malvína Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Professionale, patří Ti veliké DÍKY! Opravdu jsem funkci našla v předpřipravené složce. Mobil mám celkem nový a zdaleka jsem si vše do detailu neprošla. Ještě jednou moc děkuji

před 2141 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek