rubiQ

Jak popsat „kvalitu“ ve vztazích mezi odběratelem a dodavatelem do seminární práce?

Mám napsat seminární práci o „kvalitě dodavatelsko-odběratelských vztazích“. Ten vztah je ok, ale mám problém s tím, s tou „kvalitou“. Nevěděl by někdo, jak to mám udělat? Nějakou osnovu by to chtělo, nevím jak začít.

Odpovědi
anonym

Tak se vžij do pozice jedné z těchto stran a zamysli se nad tím, s jakým partnerem (a proč) uzavřeš jakou formu smlouvy – třeba od potřesení rukou po X-stránkovou smlouvu rozebírající a definující i ty nejméně pravděpodobné možnosti. Pak si jednotlivé možnosti aplikuj na možné konflikty z kontraktu plynoucí (dodací lhůty, reklamace…) a možnosti jejich řešení v jednotlivých případech.