Jak popsat hudební představivost?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Co třeba notami:-))) do, re, mi, fa, a už nevím jak to je dáááááááááál

Další odpovědi
klob1

Podle mého, že to slyšíš v sobě. Jako třeba nástroje, melodii. Už víš dopředu, jak to má být ve výsledku.

anonym

Ano je to vlastně dokonalost v daném oboru .. Díky znalosti a zkušenostem té dané věci si jde tu danou věc lehce představit pouze v mysli. To je podstatné k tomu aby člověk dobře předpovídal jak se bude daná věc odehrávat a co by se odehrávat mělo a nemělo pro správný výsledek. Tato dokonalá představivost jde uplatnit tréningem na cokoli ;)

briketka10

zzzzz
so lá síí dóóó :))))