Válek Petr

Jak popeláři poznají, kolik ks popelnic mají vyprázdnit?

Např. u nás na vesnici nejsou popelnice nijak značeny. Jak tedy pracovníci svozu poznají, kolik ks popelnic musí vyprázdnit od rodinného domu?

Nejlepší odpověď
Drap

U nás to nemusí poznat. Záleží jaká je obecní vyhláška. U nás se vyváží všechny popelnice co jsou u domu. Bez zjišťování jestli máš jednu nebo pět.

Další odpovědi
cukrar

To záleží na smlouvě, podle toho kdo a s kým má uzavřenou smlouvu.

Altair-AC

Všechny, které jsou plné :)