OuSí

Jak pomoct růstu?

Dá se nějak pomoct růstu ??? aspoň trošku? nebo je to prostě jen geneticky dáno… ? dekuji za odpovědi…

Nejlepší odpověď
quentos

je to dáno, hlavně se na to vybodni a netrap se tím – ženská, která Tě odmítne jenom kvůli nedostečný výšce, je blbá a povrchní

Další odpovědi
mojitek

no,jestli je ti 13 let,tak jeste krapet povyrostes,ale od takovych 20 let +/- clovek uz neroste(pokud se nejedna o rustovou poruchu).Muzes ztloustnout,muzes zhubnout,muzes nabrat svaly,ale s vyskou nic neudelas,ta je geneticky dana.Netrap se tim

panenka

záleží na tom jak máš dospělé rodiče a veliké většinou je to geneticky dáno