poa.li

Jak pomoci šlověku zbavit se silně zakořeněné utkvělé představy?

Jedná se o člověka s velkým potenciálem, ale využívá ho pro prohlubování a upevňování utkvělé představy, krerá ho trápí a uzemňuje, místo pro svůj rozkvět… Je to škoda. Podaďte prosím..

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jde o to ,že realita je mnohdy jiná než představa.Je třeba s tím člověkem pohovořit co ho k tomu vede, že se nedovede na věc podívat reálně.
Mnohdy takové představy dovedou člověka úplně jinam -jeho to poškodí /v zaměstnání, tvůrčí práci i v životě/