Gami.Pet

Jak pomocí bylinek nebo něčeho zvýšit tělesnou teplotu?

Potřebuji zvýšit svou tělesnou teplotu, jsem nemocná no respektive mě strašně bolí a škrábe v krku, ale tělo nespustilo teplotu, čímž by zabilo některé bakterie, viry nebo něco a tak mu chci pomoct, jak toho docílit? Vitamíny mi nějak nepomáhají.

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud tělo nezvýšilo tělesnou teplotu, tak asi usoudilo, že situace není zas tak vážná, aby to zvýšení bylo nutné. Ono si dokáže samo poradit nejlíp.

Další odpovědi
Drap

Horký čaj s citronem. Mohou být i bylinkové čaje. Tělesnou teplotu jako takovou nedokážeš zvýšit, pokud to tělo nedovolí. Krátkodobě by pomohla sauna.

gecco

Nezvyšuj si tělesnou teplotu celkově, ale zvyš si teplotu jen lokálně – teplý a nebo Priessnitzův obklad.
Taky ti pomůže pít horký čaj, ideálně se zázvorem.
😉

ReHu

Pokud tělo samo nezvýšilo teplotu, asi usoudilo, že to není potřeba.
Jakékoliv zásahy navíc mohou být kontraproduktivní.

marci1

Tělo ví samo, kdy má teplotu zvýšit. Nastříkej si do krku nějaký sprej, třeba Stopangin ap. Pokud to nepřestane, půjde pravděpodobně o angínu a bylo by nutné nasadit lékařem antibiotika.