independent

Jak pokračuje trestní stíhání p. Babiše?

Neprotahujou to ti vládní dinosauři schválně?
Omluví se mu potom, až mu nic nedokážou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zatím nikdo neví, jestli vůbec nějak pokračuje. To účelové a vykonstruované „vyšetřování“ může trvat ještě roky. Aférami za mizerných 50 melounů se zabývají jen antibabišovci a že státu protékají miliardy mezi prsty, nikomu nevadí. Jen Babišovi.

Další odpovědi
ivzez

Už je stíhán?
Měla jsem za to, že jde zatím o vyšetřování…

plebs

Nejsem příznivec koblihářů, ale Babiš i když svoje firmy získal na hraně zákonů, tak přežívají, jsou pracovní místa a daně odvádí do české kotliny. Na rozdíl od tunelářů a šlechty která je vedena v daňových rájích.
To že pravděpodobně na hraně zákonů získal dotaci 50 melounů na hnízdo, je minium proti zlodějnám od klíčnikovej revoluce, dle Bruselu bylo rozkradeno okolo bilionů korun

aliendrone

Cožeto? OMG – myslel jsem, že jsi starší… ;) :D
No, každopádně Ježíšek dárky nenosí, Mikuláš také ne a Klekánice si tě po setmění neodnese, neboj!! Je to prostě všechno „trochu jinak“, víš? ;) :D :D

independent

Asi bude lepší to uzavřít, to nemá cenu, odpověděl jen jeden. Alien a Plebs vy dva se dejte na politiku, tam můžete odpovídat na jinou otázku než byla položena.

aliendrone

Díky za tip, ale… RADĚJI NE!!!
Věř mi, MNOHA lidem by se nelíbila moje diktatura!! ;) :D :D

(BTW – na tvůj dotaz jsem ODPOVĚDĚL, nemůžu za to, že sis toho nevšiml. ;) :D :D)

independent

No jo vlastně jo

independent

Ivzez, já teda nevím jestli je stíhán, ale ve zprávách se o něm baví jako o trestně stíhaném premiérovi.

aliendrone

Keplere, já tyhle srákoty moc nesleduji, ale nezjistila nějaká nadřazená EU instituce nějaké průsery ohledně babišhnízda a výsledek jejich šetření nám oficiálně poslala? Tak jaképak „účelové a vykonstruované vyšetřování“?