Laba

Jak pojmenovat nalezenou kočičku?

Jak pojmenovat nalezenou kočičku

Dobry den chci se zeptat jake jmeno dat nalezene kocicce aby se to k ni hodilo. Byla hrozne hodna a pritulna a cerna jak chodila pod auty napada nekoho nejake jmeno?

Nejlepší odpověď
annas

Rozklikněte si odkaz, najdete seznam kočičích jmen podle abecedy.

Jména obyčejná, i vznešené., jen na písmeno A je jich víc než 100.

Které jméno se k ní hodí, si musíte rozhodnout sama. Záleží na vás, které se líbí vám. Kočička si na jméno zvykne.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&ei=AGDqXO7sL4zUw­QLvlIPAAQ&q=jm%C3%A­9na+pro+ko%C4%8Dky+po­dle+abecedy&oq=jm%C3%­A9na+pro+ko%C4%8Dky&gs_l­=psy-ab.1.3.0i131j0l7­.3845.7350..10830­...0.0..0.149­.1634.2j13...­...0....1..gws-wiz.....0..0i71j0i67j0­i131i67.mM2PM0wS8C0

Další odpovědi
Edison

Bože… je toho tolik… Odsedni od compu, běž ven… mezi lidi… je tam krásně a zapoj FANTAZII!!!

Kelt

Pokud k sobě najdete vztah, zkus ji zavolat nějakým jménem, ale pěkně. Pak pozná, že ji máš ráda a bude na to slyšet a zvykne si. Líza, Mína, a jiné.

aliendrone

Z formulace dotazu „byla“, „chodila pod auty“ vyplývá, že asi už dochodila a tudíž není co řešit. ;) :D