unhoney

Jak pojistit domácnost pouze za odpovědnost při chodu domácnosti?

Tzn. ne normální pojištění domácnosti – věci ale pro případ havárie topení, zkratu el.instalace či výbuch plynu?

Odpovědi
anonym

Takové pojištění neznám. Buď si pojistíte domácnost, čili její vybavení a určíte si na jaká rizika se bude pojištění vztahovat, nebo si pojistíte byt (jako nemovitost, pokud jste jejím vlastníkem).
Váš dotaz mi celkově připadá nesmyslně položený. Zřejmě jste žádné pojištění zatím neuzavíral. Zajděte si do pojišťovny a proberte přímo na přepážce možnosti pojištění. A ještě Vás upozorňuji, že neexistuje pojištění „za odpovědnost při chodu domácnosti“. To, co zde chcete řešit, je pojištění proti živelným pohromám a haváriím.