plebs

Jak podporuje Rusko A. Babiše jako kandidáta na presidenta?

Vitásková se vzdala o boj na Hrad z důvodů že neměla podporu z Ruska poněvadž Rusové mají jiného koně A. Babiše.
Tolik Johana Hovorková Hlavní expert na ČT 24

Nejlepší odpověď
elkon

Co je to za hovadinu?

Další odpovědi
Drap

Podle mne je to blábol a další lež.

Rocker

Nesmíš věřit všemu,co Ti napovídají v televizi,tím spíše na ČT.

Filip84

Tohle vyřeš stalinskou methodou „není člověk – není problém“. Odnes televisor do elektroodpadu, nebudeš mít na čem na takové krávoviny čumět, tedy, nebudeš to vidět, a když to nebudeš vidět, problém přestane existovat. Protože přesně tak „významný“ problém to je! 🙂

aliendrone

Nevím, ale zato beru v potaz, že pokud něco tvrdí naše „veřejnoprávní“ Česká lželevize, je LEPŠÍ jako fakt vzít OPAK jejího tvrzení. Venkoncem o tom, že nejpravdivější pořad ČT (nejlépe a nejpravdivěji popisující skutečnost) je PŘEDPOVĚĎ POČASÍ si již zpívají i vrabci na střechách. ;) :D :D

S ohledem na to, že prezident je u nás jen figurka, jehož hlavní úloha spočívá především v ceremoniálních šaškárnách (udělování řádů a medailí, vítání vrcholových zahr. politiků, vojenské přehlídky apod.), je celkem jedno, kdo jím bude.

ten který je

Pokud to říkali v televizi,tak to pravda být musí.😕🐑

Ametyst

Jednodušší je spoléhat se na přímou řeč: vyhledat si na internetu vyjádření paní Vitáskové.
“ Jistě že na světě jednou zvítězí pravda, ale až dokáže to, co dokáže lež.”

aevul

Je mnoho způsobů, jak podporovat svého favorita. Finančně, (dez)informačními kampaněmi, poškozováním protikandidátů apod. Pokud si Rusko myslí, že bude nějaký prezidentský kandidát vstřícný jejich politice, jedno ve kterém státě, můžou těchto prostředků využít. Jestli to skutečně dělá nebo ne, to bych nechal na BIS, já Jeho Babišenstvo volit nebudu. Je to amorální šmejd, který porušuje svůj vlastní morální kodex.

Pepa25

Johana Hovorková NENÍ Hlavní expert na ČT 24.

plebs

Pepa25 máte pravdu omlouvám se je to Hlavní editorka což je také na úrovni specialisty na politiku

Darcy

sorry, ale ČT.. tam je pravdivý jenom Večerníček. Stejne jako TV na Slovensku.
S prezidentů jsou rezidenti a vládne stínová vláda, u Vás vychcánci, u nás tupé stádo plagiátorů. Všichni ale podporují vnitřní rozkol státu a zdravých rodinných a morálních hodnot. Americe zapředaná sebranka. Vy jste se aspoň vzchopili do ulic. Na Slovensku se „vzchopil“, do ulic jen kvůli gayprideu..
V TV koukám Spectrum etc kanály.

Ametyst

Darcy: po tom, co byli zastřeleni ti dva v Teplárně, cetla jsem hezký vysvětlující článek v Echo24, že všechno bylo jinak. Cituji tam z dopisu střelce, a gayové ho nezajímali. Jenomže je to privilegovaná menšina, jak jinak, tak se vyrobí příběh o utlačovaných ohrožených chudáčcích. Blbost.

led

Ametyst, neverte všetkému, čo sa zverejňuje v médiách. Každé je poplatné svojmu zamestnávateľovi (aj tomu neverejnému – nepriamemu). Preverujte si to aj v iných médiách. V prípade „tTeplárňa“ je ešte stále veľa otáznikov. Vzhľadom na spôsob prípravy (podľa verejných informácií) tu nešlo o akciu zvráteného jedinca. On bol zbraň a obete (nemuseli to byť práve tí dvaja a to dievča, ktoré prežilo. Mohol to byť ktokoľvek iný) bola spoločnosť.

Ametyst

Led: Prave ze Echo24 psalo úplně jinak než všichni obhájci menšin , a hlavně citovalo z dlouhého dopisu střelce. Nikdo jiný se dopisem přece nezdržoval! Oběť byla jasná, hurá na to!

led

Ametyst, pres ne tak (krycia) obeť je jasná a tak spustíme pogrom