zjentek

Jak podle vás vznikl přírodní jev na obloze v záběru videa?

https://youtu­.be/j5TdifnTbNI?t=5137

Nejlepší odpověď
paul1

Dílo letecké akrobacie?

Další odpovědi
Čecho_slovák

Myslíš to srdce? To je nějaký odraz z čelního skla. Nějaká milenka mu to palcem namalovala. Za jízdy se to vůbec nehne, tedy to srdce.

elkon

Nějaké menší letadlo s bílou dýmovnicí, tak jak to někdy bývá na leteckých přehlídkách. Je vidět, jak se to působením pohybu vzduchu „rozmazává“.

Dochy

Buď to tam někdo namaloval přírodním letadlem, nebo to tam někdo přírodně dokomponoval na PC. Nejsem si úplně jist, jestli fyzika toho srdce odpovídá pohybu auta…