Bellinda

Jak podat žalobu proti rozsudku soudu, který rozhodl v říjnu 2010 a doteď bývalá žena podle rozsudku nepostupuje? Jde o

Jak podat žalobu proti rozsudku soudu, který rozhodl v říjnu 2010 a doteď bývalá žena podle rozsudku nepostupuje? Jde o hypoteční smlouvu, ve které doteď figuruji a ze které mě měla vyvázat…

Odpovědi
Mapel

Proti rozsudku se nenechá dát žaloba. Takový termín náš právní řád nezná. V uvedeném dotazu je tak málo informací, že na něj nelze odpovědět. Právní terminologie je kličkování. Pokud vaše ex manželka něco neplní, tak to urychleně napravit. Pomalu nastane promlčecí doba i u rozsudku – 10 let.