Jak podat žádost o osobní bankrot?

Odpovědi
Marvan

snad vám článek něco napoví

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/nez­vladate-sve-dluhy-moznym-resenim-je/

Popy

Správný název je návrh na oddlužení. Poradila bych Vám vyhledat odborníky v této oblasti. Důvodem je, že pokud Vám soud nepovolí návrh na oddlužení, rozhodne o Vašem návrhu tím, že prohlásí konkurs na Vaši osobu a to je velmi nemilé..Jedna rada na začátek, aby Vám soud schválil návrh na oddlužení, musíte mít buď majetek, nebo stálý příjem. V obou případech musí být patrné, že budete schopen uhradit věřitelům alespoň 30%jejich pohledávek..