pas

Jak podat výpověď dohodou?

Dobrý den, jaké náležitosti toto musí obsahovat , pokud máte někdo zkušenosti s tímto v poslední době budu rád za vaše rady a názory,díky

Nejlepší odpověď
Lamalam

Výpověď dohodou neexistuje. Prostě zajdi na zaměstnavatelem a dohodni si s ním podmínky ukončení pracovního poměru. Potom sepište dohodu, která bude vyhovovat oběma stranám.
Dohoda musí mít písemnou formu a musí z ní být patrná vůle přesně definovaných smluvních stran ukončit konkrétní pracovní poměr podle § 49 odst. 1 zákoníku práce (č. 262/2006 Sb.). Chybět nesmí datum uzavření dohody a datum, k němuž má pracovní poměr skončit a podpisy obou stran.

Další odpovědi
ivzez

„Výpověď dohodou“ neexistuje, půjde
o dohodu o rozvázání pracovního poměru.

Dohoda musí být písemná a lze ji uazvřít jenom
v případě, že s ní souhlasí obě strany.
(K výpovědi byste souhlas zaměstnavatele nepotřeboval.
______

Příklad/vzor:

Název zaměstnavatele
Adresa zaměstnavatele

Místo, 27. října 2017

Žádost o rozvázání pracovního poměru dohodou

Žádám o rozvázání pracovního poměru dohodou ke dni 31. října 2017.

Jméno Příjmení (vlastoruční podpis)

Jméno Příjmení (vypsat)
Adresa
Kontakt (Tel., e-mail)
Číslo účtu nebo adresa pro zaslání poslední výplaty

_______

Vytiskněte dvojmo, nezapomeňte vlastoruční podpis a jeden výtisk žádosti
předejte zaměstnavateli. Převzetí si nechte potvrdit na druhém výtisku.

Zaměstnavatel může v případě souhlasu na Váš výtisk napsat např.
»Souhlasím« a připojit podpis, případně i razítko.
V takovém případě bude dohoda platná, nebude potřeba psát nic dalšího.

Drap

To co chceš je nesmysl. Buď dej výpověď, nebo se dohodni se zaměstnavatelem o ukončení pracovního poměru.
Čti zde:
www.aktualne.cz/wi­ki/finance/vy­poved-dohodou-dohoda-o-ukonceni-pracovniho-pomeru/r~i:wi­ki:1157/?redi­rected=15089388­94

pas

Je na to nějaký tiskopis nebo podobně?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

ivzez

Můj vzor nestačí?

Žádost se píše volnou formou, žádný „oficiální“ tiskopis neexistuje.
Ledaže by měl něco Váš zaměstnavatel.

led

Vzor žiadosti je dostačujúci, má všetko, čo potrebuje.

Lamalam

O žádném tiskopisu nevím. Dohoda musí mít písemnou formu a musí z ní být patrná vůle přesně definovaných smluvních stran ukončit konkrétní pracovní poměr podle § 49 odst. 1 zákoníku práce (č. 262/2006 Sb.). Chybět nesmí datum uzavření dohody a datum, k němuž má pracovní poměr skončit a podpisy obou stran.