SickBreed

Jak podat výpověď?

Jak podat výpověď v den, kdy nemám přímý kontakt se zaměstnavatelem? Konkrétně mi jde o to, že dnes zaměstnavatele neuvidím, ale přesto chci výpověď podat dnes.

Nejlepší odpověď
anonym

Podej ji písemně a pošli doporučeně. Ať ji podáš v kterýkoliv den, začíná běžet zákonná výpovědní lhůta. Pokud se nedomluvíte se zaměstnavatelem na dohodě, tak není rozhodující, zda pošleš výpověď dnes, nebo až zítra.
Kdybys měl důvod k okamžité výpovědi (například z důvodu neplacení mzdy zaměstnavatelem), tak je stejně nutné učinit tak písemně.

Další odpovědi
Ovechka

Rekni sefiku si kar

anonym

Každopádně podat písemně, taky stačí to předat sekretářce, personálnímu oddělení s datumem převzetí. Pokud to odmítnou, tak poslat doporučeně.