Jak počítají pojišťovny pojistky a kde sehnat vzorce a koeficienty? Jakékoliv pojištění.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Vzhledem k tomu, že všechny druhy pojistek se jedna od druhé liší s ohledem na žádanou výši pojištění, typy pojištění, druhy věcí, které chceš pojistit apod., je toto nezjistitelné. Nehledě na důvod konkureční, žádná pojišťovna ani banka nezveřejní žádné své vzorce ani koeficienty. Je třeba dojít osobně na pojišťovny se svým požadavkem co a za kolik chceš pojistit a požádat je o zpracování návrhu pojištění. Požádat i o Všeobecné podmínky, říct, že doma si chceš vše v klidu důkladně prostudovat a pak si vybrat pojišťovnu.