Sendys1999

Jak pochopit chemii?

Potřeboval bych pochopit chemii, prostě od začátku – od 8. třídy ZŠ. Prostě chemie mi nejde, a potřeboval bych ji nějak vysvětlit, např. na nějaké WWW stránce nebo tak nějak :)
Doplňuji:
Tak jako chápu, ale každý není takový talent na chemii a nejde mu, tak jsem chtěl aspoň nějaký úvod do chemie. Díky za odpověď, která mi fakt hodně pomohla…

Nejlepší odpověď
mosoj

Chemii a na jedné stránce ? Nesmíš být tak velký optimista. Začni se už konečně učit.

Další odpovědi
rigormortis

Vždyť celá chemie je jen o vzájemném působení sil a přenosu energie.
Jde jen o to aby člověk věděl o čem mluví…co jsou valenční vrstvy, protonové čísla atd.

Emefej

Chemie je komplexní věda. Jednoduchou radu nedostaneš.