Hodlos

Jak po zrušení analogového vysílání fungují přenosné televize, resp. fungují ještě?

V poslední době jsem začal uvažovat o tom, že si pořídím přenosnou televizi, ale vůbec si nejsem jistý, jestli po zavedení digitálního vysílání tento typ televize ještě funguje. Nechci žádnou složitou instalaci, jen jako dřív vzít televizi, a pokud je v místě pobytu signál, a naladit dostupné stanice. Je to ještě možné?

Odpovědi
Michal Kole

Pokud nemá digitální tuner (MPEG2) tak bez settoboxu Vám nepůjde.

Existuje už i MPEG4,ale ten tuším ještě není plně standardizován.