Fiverka

Jak platit přes PAYU?

Občas něco prodám na Aukru a najednou mi tam skočila nějaká možnost platba přes PayU. Prý e to podle nich jednoduché ale moc to nechápu…Poradí někdo? Jak na to? Co proto člověk musí udělat aby přes to mohl platit a je to bezpečná služba?
Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
pusinka50

Zde si přečti info: Třetí řádek u Kupujícího a čtvrtý řádek u Prodávajícího. Výhodu to má, že platba odejde ihned a parametry platby už máš přednastavené v příkazu k úhradě, když si otevřeš svůj Internetbaking.

Zdroj: http://aukro.cz/ser­vices/