Jak písničky uložené v pc ve formátu wma převést na mp3.Písničky jsou do pc stažené z orig.cd.Chci si udělat výběr.

Jak na převod wma z pc do mp3? Mám Nero ale tam jsem to nenašla, jen z cd.

Nejlepší odpověď
vagra

Například pomocí Windows Media Playeru-
Zapnout WMP-vybrat uspořádat-možnosti-kopírovat hudbu z disku-nastavit formát mp3-OK-přetáhnout zvolené skladby do seznamu skladeb k vypálení-zkontrolovat-vypálit.
Doufám, že jsem nic nevynechal…:-D

Další odpovědi
bbk

Já bych to zkusila přeformátovat přes program FORMAT FACTORY.Mám s tim programem nejlepší zkušenosti.

www

Rovněž doporučuji FFactory.
Dej to do modré lišty a uvidíš vše i s návodem 😉