Jak pískat jazykem bez pomoci prstů?

Prosím poraďte mi jak na to vůbec mi to nejde.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já se to naučil tak, že jsem jakoby napodoboval zvuk auta nebo motorky při túrování a postupně se snažíš přecházet do vyšších a vyšších tónů, hraješ si v puse s jazykem, až to najednou částečně objevíš, jak na to, postupně to vyprecizuješ a je to. 😉

Samotná technika postavení jednotlivých orgánů:
Čelisti (zuby) asi půl cm od sebe. Spodní ret pomocí spodní čelisti napnut, ret jakoby zatáhnu přes spodní zuby dovnitř. Jazyk se lehce dotýká špičkou spíš spodního rtu. A túruju motorku. 🙂