Korelice

Jak píší rusové na klávesnici na notebooku?

Odpovědi

Normálně…http://i­mages.flatwor­ldknowledge.com/ber­glee/berglee-fig03_011.jpg

LysoňXXX

Začátečníci jedním dvěma prsty. Ti lepší už se trošku orientují, ale sem tam se zaseknou. Ti dobří všemi deseti? Zkus být s otázkou konkrétnější.. Ale asi myslíš azbuku. Tak věř, že píší úplně normálně. Stejně tak Číňané, Arabové, Španělé atdatd..

jáára

úplně normálně… buď latinkou, někdo si přál OSK v azbuce, pak vyťukává myší. Taky mají ruský NTB s ruskou klávesnicí, nebo se jen mění klávesnice za ruskou.

Mapel

Jako všichni ostatní, jen mají klávesnici s azbukou.